Okolie

JEDZTE, SKÚMAJTE A ZAŽÍVAJTE

V okolí penziónu MALINO je množstvo turistickým trás a aktivít, ktoré hravo a hlavne zábavne, zvládnu aj Vaše ratolesti napríklad Medvedia cesta do Sidorova alebo do Vlkolínca, Obrova cesta do Čutkovskej doliny,

Letná sezóna

Tipy na výlety v lete

Zimná sezóna

Tipy na výlety v zime

Bike park Malino Brdo

Od roku 2009 patrí Bike Park Malinô Brdo medzi top bikerské parky na Slovensku, čo ocenia nielen profesionálni bikeri, ale aj začiatočníci. Bike park ponúka cca 300km trás. Bike PARK sa nachádza 2 minúty od Penziónu Malino.

Lanový park TARZÁNIA

V blízkosti je lanový park TARZÁNIA pre dospelých i malých s najdlhšou zip-line lanovkou na Slovensku.

Vodná nádrž Hrabovo

Miesto je situované v romantickom horskom prostredí Národného parku Veľká Fatra a je jedným z najkrajších športovo – rekreačných areálov na Slovensku.

Sme tu pre Vás

Lyžiarske stredisko Malinô Brdo

V tesnej blízkosti nášho penziónu sa nachádza záchytné parkovisko, z ktorého počas zimnej sezóny premáva SkiBus priamo ku kabínkovej lanovke. Lyžiarske stredisko Malinô Brdo disponuje 8 – miestnou lanovkou a 8 vlekmi, spolu má 12 km zjazdoviek, pričom najdlhšia zjazdovka je dlhá cca 3,9 km.

Vodný park Bešeňová

Zahrejte sa v termálnych bazénoch a nechajte sa rozmaznávať všetkým čo vodný park Bešeňová ponúka.

Vlkolínec

To najcennejšie, čo k Ružomberku patrí, je podhorská osada Vlkolínec. Vo Vlkolínci sa zachovala pôvodná architektúra a štruktúra horskej osady želiarov, pastierov a drevorubačov.