Ubytovanie Malino Brdo

Penzión Malino

Pekný penzión v srdci Malino Brdo. Ubytovanie na úrovni.

O penzióne Malino

Novovybudovaný penzión MALINO neďaleko lyžiarskeho strediska Malinô Brdo, ktorý sa nachádza v Hrabovskej doline Vám ponúka štýlové ubytovanie pre rodiny, či viacčlenné skupiny.

Penzión Malino sa nachádza hneď pri záchytnom parkovisku, z ktorého počas zimnej sezóny premávajú bezplatné verejné skibusy, cca 2 min. od kabínkovej stanice Malino Brdo.

Hrabovská dolina

Vám ponúka celoročné vyžitie. V zimnej sezóne Vám ponúkne skvelú lyžovačku, sánkovačku a zimnú turistiku, po ktorej si môžete dopriať oddych v našej privátnej vírivke. V ostatnej sezóne si môžete oddýchnuť pri prechádzkach v prírode, je tu nespočetne veľa turistických i cyklo trás v rôznych náročnostiach. Zároveň sa tu nachádza najdlhšia Zip-line dráha na Slovensku. V našom penzióne MALINO Vám ponúkame ubytovanie v 2-lôžkových izbách alebo 4-lôžkových izbách, ktoré sú navrhnuté ako dvojizbové apartmány. Každá izba/apartmán má vlastné sociálne zariadenie, bezplatný prístup na vysokorýchlostný internet, TV/SAT. Súčasťou penziónu je aj privátny wellness s vírivkou pre oddych s Vašimi blízkymi.

Ponuka ubytovania

ponúkame ubytovanie v 2-lôžkových izbách alebo 4-lôžkových izbách, ktoré sú navrhnuté ako dvojizbové apartmány.

Dvojlôžková izba

Dvojlôžková izba s manželskou postelou

od 69€ / noc

Apartmán

4-lôžkový apartmán s 2 x spálňou

od 154 € / noc

Ubytovanie

Ponúkame Vám ubytovanie v dvojlôžkových izbách a štvorlôžkových apartmánoch. Súčasťou každej izby je vlastné socialne zariadenie, LCD TV, prístup na internet, parkovanie.

Wellness & Relax

Oddýchnite si po celom dni v privátnom wellnesse s vírivkou, ktorá je súčasťou nášho penziónu MALINO.

Okolie a turistika

V okoli penzióna Malino je množstvo turistických aktivít. V blízkosti penzióna nájdete SKI CENTRUM Malino Brdo, ZipLine, cykloturistické cesty, bežkové trasy...

Čistota a prístup na nevídanej úrovňi. Ústretovosť,pekné prostredie,dobrá cena. Podľa mňa už dospela s kvalitou služieb aj na kontinentálne raňajky a aj na reštauráciu!! SUPER!!!
Karol Grego
Google reviews

Penzión Ružomberok : Váš ideálny východiskový bod pre objavovanie krás Slovenska

Penzión Ružomberok: Váš ideálny východiskový bod pre objavovanie krás Slovenska Ružomberok, malebné mesto v srdci Slovenska, je známe svojou bohatou históriou, kultúrou a nádhernou prírodou. Pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a príjemné ubytovanie v tejto oblasti, je penzión v Ružomberku … Read More

Featured Post

Ubytovanie v Malino Brdo: Ideálna destinácia pre milovníkov prírody a zimných športov

Malino Brdo, ležiace v srdci Slovenska, je jednou z najobľúbenejších destinácií pre milovníkov prírody a zimných športov. Toto malebné miesto, nachádzajúce sa v blízkosti mesta Ružomberok, ponúka návštevníkom širokú škálu aktivít a atrakcií počas celého roka. Pre tých, ktorí hľadajú … Read More

Featured Post